הכלב כנושא הטבעת שלכם

בחור פוגש בחורה. הם מתאהבים. הם עוברים לגור ביחד ומאמצים כלב. הם גם מחליטים להינשא ומתחילים לתכנן אירוע של פעם בחיים. אז מגיעה גם הדילמה הגדולה: איך אפשר לשלב את הכלב באירוע, שהרי בכל זאת מדובר בחבר הטוב ביותר של בני הזוג. התשובה היא שאפשר, רק צריך למצוא את הדרך הנכונה לעשות זאת.

תפקיד לכלב במעמד החופה

אפשרות אחת לשלב את הכלב באירוע היא לתת לו תפקיד של ממש, כמו נשיאת הטבעת אל החופה, למשל. יכול להיות שהכלב שלכם מחונך לפעולות מסוימות וקצת פחות צייתן באחרות, אבל אין זה משנה מה מצב המשמעת שלו – אתם בהחלט זקוקים למאלף שילמד אותו איך לעשות את זה בלי הפתעות ובלי לסטות מהמסלול אל דוכן ההמבורגרים בקצה גן האירועים. לפני שאתם מזמינים מאלף כלבים ומשקיעים זמן בתרגול, ודאו שהאולם או הגן יאפשרו לכם להוסיף את האטרקציה הייחודית והמרגשת הזו. כשאתם עורכים סיור באולמות כמו הנחלה, אביגדור, טראסק, בית על הים או ירוק על המים, פשוט תציינו שאתם לא יכולים לדמיין חתונה בלי הכלב שלכם.

סשן הצילומים

אם אתם חוששים שהכלב לא יעמוד באתגר ויתקשה להתמקד במטרה כשהוא מוקף ב-300 אורחים נרגשים, אפשר לוותר על הזמנתו לאירוע ולהסתפק בצירופו ליום הצילומים. כשאתם יוצאים אל השטח הפתוח, לצילומים על החוף או אל הסטודיו שבו תתעדו את עצמכם לפני שמתחילים הריקודים והאיפור מתחיל להימרח, קחו איתכם את הכלב. ציידו אותו בפפיון קטן, עטרו את הכלבה בהינומה מתוקה, או פשוט צאו איתו לטייל כשאתם לבושים בטוקסידו ושמלה לבנה. רגעים קטנים מהשגרה – כשאתם מוכנים לאירוע הגדול, אלה בדיוק הרגעים שכדאי לנצור ולשמור לנצח.

להשאיר את הכלב בבית

יכול להיות שהכלב יהווה מטרד במידה מסוימת, לפחות עבור חלק מהאנשים. במצב כזה אתם עשויים להחליט להשאיר אותו בבית, אבל זה בהחלט לא אומר שיש לכם פטור מטיפול בו. מאחר ואתם צפויים להיעדר למשך שעות ארוכות, או אפילו למשך הלילה, ודאו שחבר טוב או שכן ידידותי יסכימו להוציא אותו ולמלא עבורו אוכל ומים. לעיתים, בתוך ההתרגשות, אנחנו קצת שוכחים מה קורה בבית, אבל כשיש יצור קטן ומתוק שמתגעגע אלינו וגם תלוי בנו במידה רבה, כדאי שנקדיש לו מחשבה גם כשדברים גדולים מתרחשים בחיינו.